Корзина

+38 (097) 428 52 08 (10:00 – 20:00, щодня)

Як назвати плюшевого ведмедика?

У кожного малюка має бути найкращий друг! І милий плюшевий ведмедик точно впорається з цим завданням. Він буде поруч у найважчі моменти, вислухає та підніме настрій.

Найчастіше дитина наперед знає як назвати плюшевого друга. Але як бути, якщо виникли проблеми у виборі? Пропонуємо кілька ідей з цього приводу:

  1. Часто називають плюшеву іграшку за кольором “шубки”. Це може бути Черниш, Сніжок, Зефірка, Шоколадка, Вишенька, Хмарка, Пломбір тощо.
  2. Згадайте улюблений мультик чи казку вашого малюка. Наприклад: Косолапий, Потапич, Вінні-Пух, Балу, Умка, ведмежа Потап, Бель.
  3. Зважайте на зовнішні особливості ведмедя. Якщо великі вушка – Ушастік, Ушкін. Якщо незвичайний носик – Нюшик, Нюх-Нюх, Кнопа, Пуговка, Бусинка. Густе хутро – Пушистик.
  4. Можна дати ім’я за ознакою статі. Дівчинку можна назвати Томко, Катюша, Фроська. Найчастіше використовують зарубіжні імена: Джессі, Люссі. Хлопчика називають Кіря, Міша, Мішель, Сандро, Гаррі.
  5. Ваша дитина любить солодощі? Ну звичайно! Чому б не назвати друга як сластену: Ватрушка, Плюшка, Бублик, Пряник.

Як назвати ведмедика для коханої?

Тепер вибрати ім’я для плюшевого ведмедика буде набагато легше. Запропонуйте своїй дитині кілька більш підходящих варіантів і нехай вибере найкращий! Головне виключити імена, які малюк не зможе вимовити.

Але як бути, якщо хочете подарувати плюшевого ведмедика коханій дівчині та хочете підібрати відповідне ім’я? Із цього приводу теж є кілька ідей.

Можна придумати більш смішну кличку: Ворчун, Веснянка, Кеша, Гуччі, Арманчик, Тренд, Товстун, Чубакка, Аміго, Амурчик.

Також можна використовувати персонажів серіалів і фільмів: Паддінгтон, Дін, Дарт Вейдер, Олівер, Спайк, Чендлер, Карл, Брітні, Мадонна, Джоуї. Не варто забувати і про найпопулярніше ім’я для ведмедика – Тедді та Тед із фільму “Третій зайвий”.

На якому імені Ви б не зупинилися, головне щоб воно викликало світлі та приємні спогади. А такий подарунок принесе радість та захоплення будь-кому! У нас на сайті є великий вибір м’яких ведмедів різних розмірів. Ви можете замовити із доставкою по всій Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

The maximum upload file size: 10 МБ. You can upload: image. Drop file here

Швидка доставка

Доставка займає 1-3 дні

Завжди на зв’язку

Працюємо без вихідних

Зручні засоби зв’язку

Телефон / Viber / Telegram

Гнучка система оплати

Готівка / MasterCard / Visa